KISACA KENTPLAZA AVM

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Konya’nın en önemli ilçelerinden Selçuklu’da yükselen alışveriş ve yaşam merkezimiz Kentplaza’nın kapılarını, 16 Kasım 2012’de büyük bir coşkuyla ziyaretçilerimize açtık.

Mevlana şehri güzel Konya’nın çehresine ve yaşantısına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla yapılandırdığımız Kentplaza AVM, Konya’nın uluslararası tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Konya’nın yeni simge yapılarından biri olmaya aday Kentplaza Kompleksi bünyesinde yer alan Kentplaza AVM, ofis bloğundan oluşan kulesi ile birlikte yaklaşık 110 bin metrekarelik alana sahip. 45 bin metrekare mağaza alanı, açık ve kapalı olmak üzere toplam 1750 araçlık otopark kapasitesi ve Konya’dan olduğu kadarçevre illerden gelecek ziyaretçilerimize hitap edecek seçkin marka yelpazesi, geniş eğlence ve spor imkânlarıyla merkezimiz, “bu kentte hayat olduğunun” en canlı kanıtı olacak.

Kentplaza AVM, Konya’nın en geniş markasına sahip alışveriş ve yaşam merkezi… 160 mağazanın yer aldığı Kentplaza’da, ulusal ve uluslararası olmak üzere 60’ın üzerinde marka ilk kez KentplazaAVM’de hizmet verecek. Kentplaza AVM, Konya’nın “marka merkezi” olacak.

Kentplaza AVM adı üstünde sadece bir alışveriş merkezi değil; aynı zamanda çeşitli sosyal yaşam alanlarıyla bir yaşam cenneti! Ziyaretçilerimiz Kentplaza’nın getirdiği zenginliklerin farkını ve keyfini yaşamaya başladılar bile… Yaklaşık 5600 metrekarelik büyük eğlence merkezimiz, 21 adet kaliteli lezzet durağımız, iki adet yüzme havuzu dahil yaklaşık 6500 m2’lik spor alanımız, çocuklarımız için özel oyun alanımız, 11 salonluk dev sinema kompleksimizle Kentplaza AVM, Kentplaza yediden yetmişe herkese alışkanlık yapacak…

DEHA Grubu:

Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, standartları ve katma değeri yüksek gayrimenkul projeleri geliştirmek ve inşa etmek amacıyla kurulan DEHA Grubu’nun “ilk perakende yatırımı” olma özelliğini taşıyor. DEHA Grubu kısa bir geçmişe sahip olmakla birlikte uzun soluklu projeleriyle öncelikle Konya’da kalıcı izler bırakmayı hedefliyor.