KISACA KENTPLAZA AVM

Projesi Deha Grup tarafından hazırlanan ve hayata geçirilen Kentplaza, 40.000 metrekare kiralanabilir alanı olmak üzere toplam 110.000 metrekare inşaat alanı ve 140 mağazasıyla Konya’nın en avantajlı konumuna sahiptir. Kasım 2012’den beri açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren Kentplaza alışveriş merkezi bölgedeki birçok markanın hizmet verdiği tek alışveriş merkezidir.
Teras alanları, farklı mimari yapısı, bölgede sadece Kentplaza’da bulabileceğiniz mağazalarıyla konforlu bir yaşam tarzı sunmaktadır. Kentplaza her katında farklı desenlerin yer aldığı mimari kompozisyonuyla alışveriş ferahlığını yaşatırken ziyaretçilerin sağlığı için aldığı önlemlerle de bölgedeki alışveriş alışkanlığına yön veriyor. Mayıs 2020 tarihi itibariyle Esas Gayrimenkul tarafından yönetilmeye başlanan Kentplaza Alışveriş Merkezi 1.000 adet araç kapasiteli otoparkıyla aracınızı kolaylıkla park etme imkanı sunarken, kapı girişlerinde yer alan termal kameralarla ısı ölçümü, ortak kullanım alanlarındaki sosyal mesafe ayrımlarıyla ziyaretçilerine güvenli bir ortam sunuyor.

DEHA Grubu:

Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, standartları ve katma değeri yüksek gayrimenkul projeleri geliştirmek ve inşa etmek amacıyla kurulan DEHA Grubu’nun “ilk perakende yatırımı” olma özelliğini taşıyor. DEHA Grubu kısa bir geçmişe sahip olmakla birlikte uzun soluklu projeleriyle öncelikle Konya’da kalıcı izler bırakmayı hedefliyor.